Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Jaroslav Sysel - KermatPlzeň

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Kontaktní údaje:

Jiráskovo náměstí 678/33
32600 Plzeň

 
Telefon: +420377216567
E-mail: info@kermat.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CMS Plzeň - cenový management staveb

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Při zpracování rozpočtu používáme vysoce kvalitních počítačových programů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vilém Bauer - Stavební poradenství

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastislav Sobota - AZ Stav

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Robin Šroubek - Robs

Specializujeme se na stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Máme bohaté zkušenosti s realizací inženýrských sítí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku