Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hana Kuncová - Dozorování stavebÚněšov

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy.

Kontaktní údaje:

Úněšov 81
33038 Úněšov

 
Telefon: +420373315295

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CMS Plzeň - cenový management staveb

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Při zpracování rozpočtu používáme vysoce kvalitních počítačových programů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rudolf Neubauer NEUPROJEKT

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jaroslav Sysel - Kermat

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastislav Sobota - AZ Stav

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku