Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aleš Vojtěch- Stavební poradenstvíPardubice

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb.

Kontaktní údaje:

generála Svobody 89
53351 Pardubice

 
Telefon: +420466642298
E-mail: a.v.rozpocty@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. František Hrnčál-stavební poradenství

Nabízíme odbornou stavební činnost. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Trojan,stavební dozor

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. V oblasti stavebního dozoru poskytujeme již řadu let kvalifikované služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Rozsypal - Rozex

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radek Loučka-stavební poradenství

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku