Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

EG7 HK, s.r.o.Opatovice nad Labem

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy.

Kontaktní údaje:

Komenského 384
53345 Opatovice nad Labem

 
Telefon: +420466944367

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Leoš Matoušek-stavební poradenství

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivan Šklíba - Iska - Stavební servis, Firma pro stavby a prodej

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Rozsypal - Rozex

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jan Zeman,poradenství

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku