Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

JdemeNaTO.czPraha

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nenechte si ujít zajímavé výlety, které nabízíme.

Kontaktní údaje:


13000 Praha

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

FITlady, s.r.o.

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Zajišťujeme sportovní poradenství. Vřele doporučujeme využít našich služeb zaměřených na provádění masáží. Nabízíme bohaté služby našeho oblíbeného fitness. Naši nutriční poradci vám zajistí odborné výživové poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Holmes Place Czech Republic, s.r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. V naší vířivce si odpočinete od všedních starostí. Zaměřujeme se na poskytování výživového poradenství. Přijďte do naší sauny načerpat psychickou pohodu. Milovníci fitness u nás budou velmi spokojeni. Naše tréninky využívá mnoho spokojených klientů. Poskytujeme masáže přesně podle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

David Kvietok

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Nabízíme prodej sportovního zboží. Můžete bez obav využít našich služeb. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. U nás si můžete užít příjemnou masáž. Přijďte si k nám vyzkoušet trénink pod vedením zkušeného trenéra. Zajišťujeme komplexní sportovní služby ve fitness centru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

osobní trenérka fitness

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Můžete bez obav využít našich služeb. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku