Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bc. Aneta BalážováVysoká Pec

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Nabízíme bohaté služby našeho oblíbeného fitness.

Kontaktní údaje:


43159 Vysoká Pec

 
E-mail: zumba.aneta@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Eva Fričová-spinning

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vibrostation - VibroPoint Chomutov

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. V našem fitness si můžete zlepšit kondici. Vyzkoušejte některou z našich tréninkových lekcí. Doporučujeme využití naší posilovny. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Macháček - minigolf

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AQUADROM

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Nenechte si ujít zajímavé výlety, které nabízíme. Zajistíme za vás veškeré pořadatelské služby při organizaci závodů. Pro milovníky tepla je u nás připravená sauna. Užijte si náš plavecký bazén. V našem příjemném prostředí se uvolníte a můžete relaxovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku