Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pranava Jóga Centrum, s.r.o.Ostrava - Mar.Hory

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Masáže u nás opakovaně využívají spokojení klienti. Doporučujeme využít našich služeb zaměřených na relaxaci a uvolnění.

Kontaktní údaje:

28.října 858
70900 Ostrava - Mar.Hory

 
Telefon: +420734335216

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

RICCO

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Provozujeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohumínské sportoviště, Aquacentrum;

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Zajistíme vám relaxaci v našem whirpoolu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SMO, městská akciová společnost Orlová

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Provozujeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Věnujeme se sportovním službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub dráhového golfu 2000 - Ostrava

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Přesvědčte se o spokojenosti zákazníků v našem velkoobchodě na vlastní kůži. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Různé druhy sportu můžete praktikovat na našem hřišti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku