Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aktiv sportŽatec

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra. Odborně provádíme různé masáže. Zajišťujeme sportovní poradenství. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Poskytujeme profesionální výživové poradenství.

Kontaktní údaje:

Volyňských Čechů 2911
43801 Žatec

 
E-mail: info@aktivsport.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

FITNESS COMPANY, s.r.o.

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fit4Slim

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží. Jsme odborníci na sestavování tréninků. Zajišťujeme komplexní sportovní služby ve fitness centru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekreační a sportovní zařízení Bílina - Minigolf

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Náš areál disponuje také hřištěm pro různé sportovní disciplíny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Barokní špitál - minigolf, s.r.o.

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Máte-li rádi sport, jistě rádi využijete naše hřiště..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku