Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

FC Štěrkovna - Ostrožská Nová VesOstrožská Nová Ves

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Vedeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží.

Kontaktní údaje:

Nádražní 842
68722 Ostrožská Nová Ves

 
Telefon: +420572599092

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZŠ a MŠ Bzenec - krytý bazén

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Provozujeme plavecký bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio Be Free

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Nabízíme profesionální tréninky za super ceny. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Lanové centrum Proud

Zabýváme se vším okolo sportu. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Dohlížíme na pořádání sportovních soutěží. Nabízíme kvalitní zázemí pro pořádání firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Martin Hála

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Přijďte si zlepšit kondici na náš trénink. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku