Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TENIS-UH, s.r.o.Uherské Hradiště

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Z nabídky velkoobchodního zboží si zaručeně vyberete. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Věnujeme se sportovním službám.

Kontaktní údaje:

U Moravy 827
68601 Uherské Hradiště

 
E-mail: tenis.uh@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lezecké centrum Vertikon - Singing Rock

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Můžete bez obav využít našich služeb. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekondiční salon Nová linie

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. Provozujeme sportovní maloobchod. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Zlepšete u nás svůj zdravotní stav pomocí kvalitní masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Martin Hála

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Přijďte si zlepšit kondici na náš trénink. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Johannes Jurie Venter

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Zábava pro vaše děti je zajištěna v našem dětském koutku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku