Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tenisová halaUherské Hradiště

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Velkoobchodní prodej sportovního zboží je naší specializací. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Mezi naše poskytované služby patří prodej.

Kontaktní údaje:

Mařatice - Na Vyhlídce
68605 Uherské Hradiště

 
E-mail: 10nis@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Martin Hála

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Přijďte si zlepšit kondici na náš trénink. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportcentrum Maty

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Provozujeme sportovní maloobchod. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Lanové centrum Proud

Zabýváme se vším okolo sportu. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Dohlížíme na pořádání sportovních soutěží. Nabízíme kvalitní zázemí pro pořádání firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK UHERSKÝ BROD

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. S námi v naší posilovně vždy dosáhnete požadovaných výsledků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku