Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Golf - Indoor Ostrožská Nová VesOstrožská Nová Ves

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Různé druhy sportu můžete praktikovat na našem hřišti. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy.

Kontaktní údaje:

Chylická 72
68722 Ostrožská Nová Ves

 
Telefon: +420572599599
E-mail: kozumplik@gcuh.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sportcentrum Maty

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Provozujeme sportovní maloobchod. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK UHERSKÝ BROD

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. S námi v naší posilovně vždy dosáhnete požadovaných výsledků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ a MŠ Bzenec - krytý bazén

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Provozujeme plavecký bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio Be Free

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Nabízíme profesionální tréninky za super ceny. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku