Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aquapark Uherské Hradiště, s.r.o.Uherské Hradiště

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Pro vaše děti je u nás zajištěn i dětský koutek. Odpočinout si můžete přijít do našeho whirpoolu. Vyzkoušejte naší zdraví prospěšnou saunu. Vyzkoušejte krásný plavecký bazén za příznivou cenu. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy.

Kontaktní údaje:

Sportovní 1214
68601 Uherské Hradiště

 
Telefon: +420572551332
E-mail: info@aquapark-uh.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Martin Hála

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Přijďte si zlepšit kondici na náš trénink. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lezecké centrum Vertikon - Singing Rock

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Můžete bez obav využít našich služeb. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportcentrum Maty

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Provozujeme sportovní maloobchod. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení Lanové centrum Proud

Zabýváme se vším okolo sportu. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Dohlížíme na pořádání sportovních soutěží. Nabízíme kvalitní zázemí pro pořádání firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku