Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Koupaliště KunoviceKunovice

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Provádíme parašutistický výcvik pro začátečníky.

Kontaktní údaje:

Kunovice
68604 Kunovice

 
Telefon: +420572549361

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Občanské sdružení Lanové centrum Proud

Zabýváme se vším okolo sportu. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Dohlížíme na pořádání sportovních soutěží. Nabízíme kvalitní zázemí pro pořádání firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio Be Free

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Nabízíme profesionální tréninky za super ceny. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ a MŠ Bzenec - krytý bazén

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Provozujeme plavecký bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportcentrum Maty

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Provozujeme sportovní maloobchod. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku