Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Family Holiday Travel, s.r.o.Praha

Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru Vaší dovolené. Naše společnost klade velký důraz na vystupování a seriózní přistup personálu naší pobočky. Nejvyšší kvalitu cestovních služeb Vám vždy rádi zajistíme. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout zákonem pojištěné služby. Rádi se postaráme o organizaci vašeho školního zájezdu nebo výletu. Naplánujte si víkendový pobyt s využitím našich služeb.

Kontaktní údaje:

nám. Jiřího z Poděbrad 1076/12
13000 Praha

 
Telefon: +420222710072
E-mail: rezervace@ckfamilytravel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Daniela Travel, s.r.o.

Naše služby jsou zákonně pojištěny. Školní zájezd nebo výlet od nás bude nezapomenutelný. Díky nám se budete na víkendovém pobytu cítit jako v pohádce. S našimi pobytovými zájezdy poznávejte svět. Vyberte si last minute dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VIAMARE

Naše pobočka v rámci poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu důsledně dbá na vysokou kvalitu. Naši spokojení klienti odcestovali na dovolenou pro rodiče s dětmi z nabídky našich produktů. Naši spokojení klienti doporučují produkty a služby naší společnosti včetně zájezdů sestavených na míru. Zaručujeme širokou nabídku letenek. Vyberte si ze široké nabídky našich cestovních pojištění. Nabídneme Vám také možnost on-line prodeje. Naši klienti rádi využívají akčních cen k nákupu first minute dovolené. S nákupem zájezdu z naší last minute nabídky získáte řadu výhod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euroagentur Praha, spol. s r.o.

Pokud vám záleží na kvalitě, naše zájezdy jsou pro vás to pravé. Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Načerpejte nové síly i zážitky na některém z našich víkendových pobytů. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku pobytových zájezdů do oblíbených destinací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CEKARE - cestovní kancelář

Znalost cestování je naprostou samozřejmostí. Naše cestovní firma se Vám může zaručit za svou serioznost. Vyzkoušejte naši nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Mezi nabídky naší agentury patří také lyžařské zájezdy. Zákazníci si oblíbili letní dovolené za výhodné ceny z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku