Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizaceUherské Hradiště

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Poradíme vám, kam na výlet. V našem areálu se vyskytuje také hřiště pro různé druhy sportu.

Kontaktní údaje:

Stonky 860
68601 Uherské Hradiště

 
Telefon: +420572540588
E-mail: reditel@sportoviste-uh.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK UHERSKÝ BROD

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. S námi v naší posilovně vždy dosáhnete požadovaných výsledků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CPA Delfín Uherský Brod

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Odborně provádíme různé masáže. Vyzkoušejte krásný plavecký bazén za příznivou cenu. Nabízíme relaxaci v naší sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Martin Hála

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Přijďte si zlepšit kondici na náš trénink. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fit centrum Relax

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Využijte naše poradenství na téma sportovní výživy. Naše solárium může využít skutečně každý. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku