Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PaPeJ, spol. s r.o.Moravská Ostrava

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Zaručujeme vám spokojenost s naším cateringem. Jsme jedničkou na pořádání firemních akcí.

Kontaktní údaje:

Suchardova 1687/1
70200 Moravská Ostrava

 
Telefon: +420777127000, +420596247709, +420777910063
E-mail: cateringpapej-enjoy@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

stříhání psů - Dog salon Helené

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sudeten genealogy

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Společenské služby jsou naší doménou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psí salón OZZY

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GRACENT- vzdělávací a poradenské centrum, v.o.s.

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku