Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cool Prague, s.r.o.Vestec

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Nabízíme vám své služby. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit.

Kontaktní údaje:

Ve Stromkách 371
25242 Vestec

 
Telefon: +420774902322

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Salon psí krásy BULIRO CLUB, s.r.o.

Organizujeme také společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Zorganizujeme vám výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MALÝ GÉNIUS, s.r.o.

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MVDr. Barbora Plachá

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MVDr. Martin Roubal

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. V naší ordinaci vás čeká vstřícný přístup. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku