Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

G.E.Š., s.r.o.Praha

Jistě těžce pracujete, vyzkoušejte bezstarostnou dovolenou. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti cestovních zájezdů. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Kvalita je pro naši firmu důležitá. Důsledně dbáme na pojištění našich služeb dle zákona. Naší cestovní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit.

Kontaktní údaje:

nám. Winstona Churchilla 1800/2
13000 Praha

 
Telefon: +420234462032
E-mail: e.nik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Venus Trade and Tours

S námi si užijete bezstarostnou dovolenou. Zaměstnanci disponují širokou znalostí. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku služeb a produktů zaměřených na oblast cestovního ruchu ve vysoké kvalitě a za výhodné ceny. Přinášíme také možnost pobytů pro seniory. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou letních pobytů. Pomůžeme Vám vybrat výhodné cestovní pojištění. Naše nabídka first minute zájezdů je velmi oblíbená. S naší cestovní kanceláří se podíváte do celého světa last minute.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CEKARE - cestovní kancelář

Znalost cestování je naprostou samozřejmostí. Naše cestovní firma se Vám může zaručit za svou serioznost. Vyzkoušejte naši nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Mezi nabídky naší agentury patří také lyžařské zájezdy. Zákazníci si oblíbili letní dovolené za výhodné ceny z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Agentura SOLE - cestovní kancelář

Naše společnost má stabilní místo na trhu díky cenově dostupným službám v oblasti cestovního ruchu a znalostem zkušeného týmu zaměstnanců. Zákon vyžaduje pojištění cestovních kanceláří, my takové máme. Naší cestovní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Školní zájezd nebo výlet od nás bude nezapomenutelný. Cestovní kancelář nabízí mnoho víkendových pobytů pro jednotlivce, rodiny i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eso travel, a.s.

Naše firma se zaměřuje na kvalitní cestovní služby. Nabízíme dovolené u moře v nejrůznějších destinacích za velmi výhodné ceny. Rádi vyhovíme přáním a požadavkům našich klientů a sestavíme pro ně zájezd na míru. Naši spokojení zákazníci využívají výhodných cen k nákupu zimní dovolené. S naší společností seženete cenově výhodné letenky. Nákupem first minute zájezdů z naší pobočky získáte kvalitu a řadu dalších výhod. Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete i last minute pobyty. S našimi poznávacími zájezdy objevíte kulturu objevovaného místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku