Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pohřební služba - Jiří HabichPísek, Budějovické Předměstí

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Poskytujeme společenské služby. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Party stany seženete u nás.

Kontaktní údaje:

Jeronýmova 312/6
39701 Písek, Budějovické Předměstí

 
Telefon: +420602472885
E-mail: HabichJ@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Galerie Portyč

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Vše si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Státní hrad Zvíkov

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GeneaCZ

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Zabýváme se zápůjčkou. Poskytujeme společenské služby. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Rádi vám navrhneme nové logo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krmiva U Pavlíny

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Společenské služby jsou naší doménou. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku