Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan ChudýÚstí nad Orlicí

Poskytujeme našim zákazníkům profesionální údržbu. Jsme jedni z nejlepších na specializovaný servis. Naše firma vám zajistí provedení kvalitních montáží. Naší specializací jsou revize. Jsme ti praví na služby v oblasti revizí. Naše společnost provádí pravidelné revize hasících přístrojů.

Kontaktní údaje:

Wolkerova 1384
56201 Ústí nad Orlicí

 
Telefon: +420465522115
E-mail: chudy.servis-po@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lubomír Waber - Revize

Poskytneme vám také možnost opravy. Zajistěte si potřebnou revizi u nás. Svým klientům nabízíme také odbornou montáž zařízení. Neváhejte využít naší nabídky prodeje revizního zařízení. Jsme připraveni vám poskytnout revizní služby. Zajistíme vám odborný servis zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastimil Krňávek - Kavex

Odborná údržba je pro nás samozřejmostí. Specializujeme se na poskytování revizí. Provádíme kvalitní montážní práce. Můžeme pro vás zajistit odborný servis. Specializujeme se na revizní služby. Jsme odborníci na specializovaný prodej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Pataki,revize tlakových a plynových zařízení

V oblasti údržby jsme vyhledávanou společností. Doporučujeme vám pravidelné revize u naší firmy. Zabýváme se poskytováním revizních služeb. Jsme specialisté na různé servisy. Specializujeme se na prodej různých zařízení v oblasti revize. Zajištění odborné montáže vašeho zařízení je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohumil Jakubec - revizní technik

Naši odborníci vám provedou kvalitní opravy. V naší nabídce najdete celou řadu revizních prací. Rádi vám zajistíme montáž. Jsme tou správnou volbou v oblasti prodeje revizního zboží. U nás poskytujeme také odborný servis pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku