Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

a-net.cz, s.r.o.Praha

Hledáte-li kvalitu, u nás ji vždy najdete. Máme sjednanou smlouvu o pojištění proti úpadku dle zákona. Očekávejte od nás vždy jen seriózní služby. Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Navštivte nás a vyberte si z široké nabídky víkendových pobytů.

Kontaktní údaje:

Husinecká 808/5
13000 Praha

 
Telefon: +420272732624
E-mail: 123@123prazdniny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Net Travel.cz, s.r.o.

Nabízíme vám kvalitu poskytovaných služeb v sektoru cestovních kanceláří. Jsme ochotni splnit vám každé přání, které vám uvidíme na očích. Náš seriózní tým zaměstnanců s ochotou a pozorně pečuje o zákazníky na naší pobočce. Naše znalosti v oblasti cestovních služeb jistě oceníte. Prodáváme zájezdy od cestovních kanceláří, které jsou dle zákona pojištěné proti úpadku. S nákupem zájezdu z naší last minute nabídky získáte řadu výhod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Agentura SOLE - cestovní kancelář

Naše společnost má stabilní místo na trhu díky cenově dostupným službám v oblasti cestovního ruchu a znalostem zkušeného týmu zaměstnanců. Zákon vyžaduje pojištění cestovních kanceláří, my takové máme. Naší cestovní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Školní zájezd nebo výlet od nás bude nezapomenutelný. Cestovní kancelář nabízí mnoho víkendových pobytů pro jednotlivce, rodiny i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euroagentur Praha, spol. s r.o.

Pokud vám záleží na kvalitě, naše zájezdy jsou pro vás to pravé. Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Načerpejte nové síly i zážitky na některém z našich víkendových pobytů. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku pobytových zájezdů do oblíbených destinací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CEKARE - cestovní kancelář

Znalost cestování je naprostou samozřejmostí. Naše cestovní firma se Vám může zaručit za svou serioznost. Vyzkoušejte naši nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Mezi nabídky naší agentury patří také lyžařské zájezdy. Zákazníci si oblíbili letní dovolené za výhodné ceny z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku