Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bystřička, o.p.s.Velká Bystřice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý skaut najde místo v našem spolku. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Kontaktní údaje:

Zámecká 81
78353 Velká Bystřice

 
Telefon: +420585351371
E-mail: janisova@masbystricka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Archaia Olomouc, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Archeologické centrum Olomouc

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naše rady vám v mnohém pomohou. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MAS - Partnerství Moštěnka

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Uničovsko, o.p.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Naši členové jsou samí seriozní lidé. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku