Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dalibor Honejsek-řemeslné prácePraha

Jsme společnost, která realizuje různá řemesla. Prověřte si kvalitu našich služeb, budete příjemně překvapeni. V naší nabídce služeb najdete také opravy. Seznamte se s nabídkou našich servisních prací. Nabízíme vám kvalitní práce v oblasti malování.

Kontaktní údaje:

Neapolská 324
10900 Praha

 
Telefon: +420603456923
E-mail: d.honejsek@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Swend-Tapety

Jsme firma, která provádí spolehlivé montáže. Součástí naší nabídky je také kvalitní servis. U nás vám rádi poskytneme široký sortiment oprav. Prověřte si kvalitu našich služeb, budete příjemně překvapeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Malířství Tomáš Novák

Jsme společnost na údržbu zařízení. S kvalitou našich služeb budete maximálně spokojeni. Rádi vám nabídneme také servis. Vyzkoušejte si osobně kvalitu našich oprav. Sháníte-li odborníky na malování, nabízíme vám naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Jandus tapetářské práce

Jsem tapetář, provádím tapetářské práce, na které se specializuji. Tapetování provádím ve velmi vysoké kvalitě s více než 25-letou praxí v oboru. Tapetuji všemi dostupnými druhy tapet: tapety vliesové, vynilové, papírové, přetíratelné, samolepící, fototapety. Rovněž provádím malířské práce. Barevné odstíny dle vzorníků. Tapetování provádím zejména v lokalitách Praha, Praha-východ, Praha-západ, Říčany, Středočeský kraj, Praha 10, Praha 8, Praha 3, Praha 5, Praha 4. Tapetáři Praha, tapetářské práce v nejvyšší kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Q-mal

Provádíme práce v malířském a lakýrnickém řemesle,dekorační úpravy povrchů,antické malby,šablony,bordury,lišty,ohebný pískovec,nátěry a zateplování fasád,opravy omítek,štukování,sádrokartony,rekonstrukce interiérů. Jsme členy Cechu malířů a lakýrníků ČR.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku