Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mateřská škola U Čtyř barviček, Mahenova 3, JihlavaJihlava

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Odborně vám poradíme. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Garantujeme seriozní jednání. Vychutnejte si pokrmy z naší příjemné jídelny.

Kontaktní údaje:

Mahenova 1699/3
58601 Jihlava

 
Telefon: +420567303636
E-mail: msmahenova@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Školka Kvítek

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Využijte naši spolehlivou mateřskou školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ a MŠ Oudoleň

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Poskytneme vám komplexní poradenství. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Neváhejte se naobědvat v naší místní jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ a MŠ Želetava

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ a MŠ Zhoř

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. V naší mateřské škole budou vaše děti spokojené. V naší jídelně podáváme jen kvalitní pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku