Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion HůrkaHorní Planá

Objednejte si u nás ubytování včas! V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén. Milovníci vodních sportů si mohou půjčit lodičky. Svůj volný čas můžete vyplnit i hraním šipek. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Sháníte-li místo, kde se můžete ubytovat, rádi vám poskytneme naše služby. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme.

Kontaktní údaje:

Hůrka 73
38226 Horní Planá

 
Telefon: +420380713096
E-mail: info@pensionhurka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Sněžná, s.r.o.

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahrádka 8

Využijte našeho pohodlného ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Hejrov

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Duda - Penzion Mauritz

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku