Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milan Zítka - PenzionFrymburk

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. U nás máte možnost výletů do okolí. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes.

Kontaktní údaje:

Kovářov 13
38226 Frymburk

 
Telefon: +420380735555
E-mail: zitkam@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Beneš - Penzion U Koníčků

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Duda - Penzion Mauritz

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Soukup - Penzion Pod Smrčinou

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku