Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Platero, a.s. - Penzion HechtHorní Planá

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Využijte i prostory společné kuchyně. Nabízíme ubytování s možností využití lodičky. Nabízíme využití šipek. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu.

Kontaktní údaje:

Volarská 212
38226 Horní Planá

 
E-mail: info@pension-hecht.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Beneš - Penzion U Koníčků

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Duda - Penzion Mauritz

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Sněžná, s.r.o.

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku