Nepřehlédněte

Platero, a.s. - Penzion HechtHorní Planá

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Využijte i prostory společné kuchyně. Nabízíme ubytování s možností využití lodičky. Nabízíme využití šipek. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu.

Kontaktní údaje:

Volarská 212
38226 Horní Planá

 
E-mail: info@pension-hecht.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Soukup - Penzion Pod Smrčinou

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Hejrov

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oáza 97, s.r.o. - Penzion u Brakýře

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku