Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Burian - Penzion SoloHorní Planá

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Zkuste si také romantickou plavbu na lodičce. Po dohodě si u nás můžete zahrát šipky. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte.

Kontaktní údaje:

Pihlov 46
38226 Horní Planá

 
E-mail: kmoskova.jana@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Sněžná, s.r.o.

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Duda - Penzion Mauritz

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Beneš - Penzion U Koníčků

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Soukup - Penzion Pod Smrčinou

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku