Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stanislav SkučekPraha 13

Hlavní činností naší firmy jsou služby spojené s autodopravou. Rozhodněte se pro naši seriozní nabídku. Naší neobvyklou rychlost jednání můžete kdykoli využít. Víme, co to znamená ochota. Řadíme se k předním firmám ve kvalitě. Své služby v oblasti osobní i nákladní přepravy poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Spolehlivost a odpovědnost, to je naše silniční přeprava.

Kontaktní údaje:

Běhounkova 2579/8
15800 Praha 13

 
Telefon: +420732911207, +420732911207
DIČ: CZ7208120007

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Night Riders, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Naše přepravní společnost Vám nabízí rychlou a levnou silniční dopravu. S kvalitou si nezahráváme. Ochota je to, na čem si zakládáme. V oblasti dopravy a přepravy vás přesvěčíme naší rychlostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KURÝR - TAXI, s.r.o.

U naší společnosti můžete využít služeb autodopravy. Zaměřujeme se na rychlost plnění všech zakázek. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na znalosti, ochotu a další osobní kvality našeho personálu. Naše společnost nabízí kvalitní přepravu pro každého. Nabízíme také spolehlivou silniční přepravu a dopravu. Sjednejte si u nás také služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Sobotka

Orientujeme se na všechny druhy přepravy naší autodopravou. Ke každému požadavku našeho zákazníka přistupujeme seriózně. Naše znalost oboru nám umožňuje nabízet kvalitní služby. U nás najdete ochotný a vstřícný přístup. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě. Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. V oblasti taxi služeb jsme odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Speed Cars Praha s.r.o.

Neváhejte využít našich skvělých služeb v oblasti autodopravy. Nabízíme naše služby se seriózním přístupem. V oblasti dopravy a přepravy můžete využít naše perfektní znalosti. Jsme spolehliví a rychlí přepravci zboží i osob. Kvalita poskytovaných služeb je pro nás prioritou ve všech fázích provádění naší činnosti. Snadno Vám zajistíme i služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku