Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion Villa EvaLázně Kynžvart

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Jistě oceníte nekuřácké prostředí našeho ubytovacího zařízení. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. Nabízíme ubytování v našem penzionu.

Kontaktní údaje:

Zámecká 181
35491 Lázně Kynžvart

 
Telefon: +420354691570, +420720332454
E-mail: pension406@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Apartment Palach

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Astra

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pension Rainbow

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Doporučujeme vám využít naše ubytovací služby a posoudit tak jejich vysokou kvalitu. Pěkný bazén je součástí našeho objektu. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Green Apartment

Využijte naší nabídky ubytování. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Na pokojích máte k dispozici sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku