Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Spa Hotel VltavaMariánské Lázně

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Kontaktní údaje:

Anglická 475/21
35301 Mariánské Lázně

 
Telefon: +420354641111, +420354641200, +420354641300
E-mail: vltava@badmarienbad.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Grandhotel Pacifik

Zařídíme pro Vás ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Hvězda

Ubytujte se s naší firmou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oddejte se příznivým účinkům naší solné jeskyně. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Svoboda

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Centrální lázně

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku