Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bowling Bar v Parku HolidayPraha, Benice

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží.

Kontaktní údaje:

Květnového povstání 194
10300 Praha, Benice

 
Telefon: +420267268111
E-mail: recepce@parkholiday.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Absolutní Bowling

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Provozujeme sportovní maloobchod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Classic Bar

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Využijte náš velkoobchod tak jako mnoho dalších spokojených zákazníků. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Burger Bar & Bowling

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Nabízíme prodej sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Provozujeme sportoviště ideální pro pořádání firemních akcí a programů pro kolektivy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bowling DUO

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Odpočiňte si a relaxujte v našem soláriu. Naši posilovnu může využít skutečně každý. Zlepšete u nás svůj zdravotní stav pomocí kvalitní masáže. Naučte se relaxovat v naší sauně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku