Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TOP HOTEL PrahaPraha, Chodov

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. K vybavení našich koupelen patří vana. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě.

Kontaktní údaje:

Blažimská 1781/4
14900 Praha, Chodov

 
Telefon: +420267284111, +420272765854, +420267284230, +420267284218
E-mail: public@tophotel.cz, frontdesk@tophotel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Wellness - GreenYacht Hotel & Restaurant

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel LIBERTY, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Pro naše hosty máme parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Corinthia Hotel Praha

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Metamorphis

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás je klimatizace samozřejmostí. S wifi u nás můžete počítat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku