Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel BajkalFrantiškovy Lázně

Naše společnost nabízí ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme také pobyty pro školy! Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Vezměte svou polovičku na vyjížďku na lodičce. Hrajete-li rádi šipky, u nás máte možnost. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni.

Kontaktní údaje:

Americká 84/4
35101 Františkovy Lázně

 
Telefon: +420354542501
E-mail: info@bajkal.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Kazdův Dvůr

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lázeňské sanatorium Dr. Peták, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Můžete také využít kempové ubytování. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Bohemia Relax, s.r.o.

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Uspořádat můžete i nejrůznější sportovní soustředění. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabídka našeho minibaru vás jistě mile překvapí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wellness Hotel Francis

Využijte našeho ubytování. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku