Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hana Lehmannová - DTP studiaPlzeň

Pokud váš počítač přestává pracovat, jak má, obraťte se na náš servis, který poskytuje své služby i na dálku. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Vytváříme moderní webdesign. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Seznámíme vás s dynamickými stránkami.

Kontaktní údaje:

Dílenská 126/4
31200 Plzeň

 
E-mail: hanja@hanja.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Medialine Team, s.r.o.

S poskytováním servisu máme zkušenosti. S našimi balíčky s možností pevného telefonu budete jistě spokojeni. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Zaměřujeme se i na dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Grafické studio Tečka

Naši firmu si vyberte, pokud potřebujete zajistit technickou podporu v oblasti počítačů a internetu. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Vytváříme moderní webdesign. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Zajistíme vám dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michaela Vaisová - DTP studia

Pokud něco potřebujete a nevíte přesně co, podívejte se na naši nabídku informačních technologií. Hlavní činnost naší firmy spočívá v poskytování všestranně zaměřených IT služeb. Zaměřujeme se na dovoz a velkoobchodní prodej informačních technologií. Prodej je naší doménou. V rámci našeho maloobchodu se staráme o vaše IT. Můžete se na nás spolehnout v oblasti kvalitního programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Ďurák - Matis

Jsme profesionální servis počítačů. Naše firma se zabývá prodejem počítačů a internetovými službami. Velkoobchod naší firmy nabízí výpočetní techniku. Náš maloobchod výpočetní techniky vám poskytne ucelený sortiment s přímým odběrem. Nabízíme IT služby. Jsme odborníci v oblasti programování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku