Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Solárium Fitness BBCPraha, Vokovice

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Náš tým vám poskytne poradenství ve sportovním prostředí. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Odborně provádíme různé masáže. Naše fitness si určitě oblíbíte. Doporučujeme využít našich služeb zaměřených na relaxaci a uvolnění.

Kontaktní údaje:

Evropská 423/178
16000 Praha, Vokovice

 
Telefon: +420255710277
E-mail: napistenam@fitnessbbc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kamila Šebíková

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Zajistíme vám také širokou škálu služeb při organizaci sportovních soustředění. Našim zákazníkům nabízíme možnost sestavení účinného tréninku. Zajišťujeme služby pro konání sportovních soutěží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fitness Balance

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Nabízíme poradenství pro váš sport. U nás si můžete užít příjemnou masáž. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra. Poskytujeme profesionální výživové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FIT KLUB Heleny Jarkovské

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. V našem velkoobchodu nakoupí celá rodina. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Family Fit

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Orientujeme se zejména na poradenství ve sportovním prostředí. U nás si můžete užít příjemnou masáž. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku