Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Kateřina PultarováHradec Králové, Pražské Předměstí

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků.

Kontaktní údaje:

Bezručova 553/48
50002 Hradec Králové, Pražské Předměstí

 
Telefon: +420774818101
E-mail: katka.cejchanova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Aerobic Club Hip Hop

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Zabýváme se poskytováním celé řady služeb pro organizaci soustředění. Vítáme vás v oáze klidu a relaxace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aerobic centrum Iva Jebálková

Zabýváme se vším okolo sportu. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Milovníci fitness u nás budou velmi spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fit studio BK

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Zajišťujeme různé sportovní služby. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Kateřina Hájková Aerobic Club

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Náš trénink vám pomůže posílit svalstvo. Provozujeme kurzy cvičení rodičů s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku