Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Eltop Plzeň, a.s.Plzeň

Zapůjčujeme výhodně pro vás. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Našim zákazníkům nabízíme výhodný servis. Poskytujeme kompletní služby za přijatelnou cenu. K naší nabídce služeb patří prvotřídní montáže.

Kontaktní údaje:

Purkyňova 1008/25
30100 Plzeň

 
Telefon: +420377262159

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Janda, Práce ve výškách - Renox

Vyznavači zimních sportů naleznou v naší půjčovně bohatý sortiment potřeb. Jedině s montážemi od nás budete spokojeni. Nabízíme k pronájmu celou řadu kvalitní zahradní techniky. Nabízíme k zapůjčení kvalitní přívěsné vozíky za přijatelnou cenu. Velký výběr kovových i dřevěných žebříků najdete v naší nabídce. Nabízíme pronájem stavební techniky s kompletními službami. Přijďte se podívat na nabídku v našem bazaru. Půjčujeme i závěsné lávky za solidní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CS Eko, s.r.o.

S pronájmem od nás budete spokojeni. Zajišťujeme půjčování s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Provádíme rychlé a spolehlivé montáže. U nás si můžete zajistit krátkodobý či dlouhodobý pronájem stavební techniky. Kvalitní a ověřenou zahradní techniku si můžete půjčit u nás. Zaměřujeme se na výhodný pronájem pracovních plošin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martina Daňková

Zajišťujeme pronájem s veškerými službami. Našim zákazníkům nabízíme výhodný servis. Nabízíme spolehlivé služby v oblasti montáží. Nabízíme profesionální přístup v oblasti údržby. S naším sortimentem služeb budete spokojeni. Nabízíme solidní přístup v jednání o pronájmu pracovní plošiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Opatrný, výškové práce

Kvalitní potřeby pro zimní sporty si můžete opatřit v naší půjčovně. Nabízíme rychlé, spolehlivé a levné montáže. Zaměřujeme se na pronájem kvalitní zahradní techniky. Specializujeme se na přívěsné vozíky, jejich půjčování, vozíky jsou pod stálou technickou kontrolou. Velkou nabídku žebříků k zapůjčení najdete u nás. U nás si můžete výhodně zapůjčit různé druhy stavební techniky. Kdo potřebuje závěsnou lávku, může se obrátit na nás. Odolné a bezpečné rafty si můžete půjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku