Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel - jednota VískyVísky

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Jedině my vám dobře poradíme. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Florbal je ve středu zájmu našeho spolku.

Kontaktní údaje:

94
67933 Vísky

 
Telefon: +420723601427, +420602745680
E-mail: visky@orel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Brno - Řečkovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. S radostí poskytujeme i poradenství. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Blansko

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Kotvrdovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Serioznost je naše druhé jméno. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku