Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZO OS KOVO ŽĎASŽďár nad Sázavou 1

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Kontaktní údaje:

Strojírenská 675/6
59101 Žďár nad Sázavou 1

 
Telefon: +420728085967, +420566642577
E-mail: rostislav.dvorak@zdas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu, Základní organizace BOHEMIA Dobronín

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší organizace. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Výchovný ústav, ZŠ a střední škola, Velké Meziříčí

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Poskytujeme pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Pomáháme v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku