Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městský ústav sociálních služebKlášterec nad Ohří

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Neváhejte navštívit náš denní stacionář.

Kontaktní údaje:

Lípová 545
43151 Klášterec nad Ohří

 
Telefon: +420474375414, +420607840071, +420607962783, +420607840021, +420721070758
E-mail: mussklno@quick.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad práce České republiky

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. V hmotné nouzi u nás vždy najdete pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oblastní spolek Českého červeného kříže Chomutov

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Buškovice

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Lidé v hmotné nouzi u nás najdou pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku