Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Western Riding Club - České republikySkorkov

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Umožníme vám pravidelná setkávání. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek.

Kontaktní údaje:

Skorkov 6
58253 Skorkov

 
E-mail: tajemnik@wrc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Červená Řečice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Neváhejte se zúčastnit našich táborů. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václava Nekulová - rybolov

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Dále se také zabýváme poradenstvím. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Aktivními členy našeho svazu jsou místní, kteří se věnují rybaření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Naše společnost se specializujeme na poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našem táboře můžete strávit příjemné chvíle. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub českých turistů, Třešť

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost společného setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Věci řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku