Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Alena ČechováPraha, Nové Město

Zabezpečujeme bezproblémový provoz půjčovny. Firmy i soukromé osoby u nás naleznou kvalitní servis., který provádíme rychle. Nabízíme veškeré služby spojené s údržbou. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce pestrou paletu služeb. Jsme odborníky s dlouholetou praxí v oblasti montáží.

Kontaktní údaje:

Žitná 655/17
11000 Praha, Nové Město

 
Telefon: +420602331503, +420602428708
E-mail: info@romantikparis.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Půjčovna společenských šatu a potahů na židle

Kvalitní potřeby pro zimní sporty si můžete opatřit v naší půjčovně. Zapůjčujeme za optimálních podmínek. Naše půjčovna vám nabízí vše potřebné. Nabízíme rychlé, levné a hlavně spolehlivé služby. V naší nabídce naleznete širokou škálu zahradní techniky k pronájmu. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů. Nabízíme pronájem stavební techniky s kompletními službami. Pro oslavy venku nabízíme k zapůjčení párty stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Andělské svatební studio

Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Provádíme rychlý a kvalitní servis. Provádíme rychlé a kvalitní služby. Jsme profesionály v oblasti montáží. Pro firmy i soukromé osoby nabízíme kvalitní údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Společenské a svatební šaty - Adina Praha

Spolehlivý provoz půjčovny je naší prioritou. Provádíme rychlý a kvalitní servis. K naší nabídce služeb patří prvotřídní montáže. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce pestrou paletu služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svatební salon Anna

Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Nabízíme zapůjčení s kvalitními službami. Spolehněte se na půjčovnu, kterou provozujeme. Ručíme za kvalitu námi prováděných služeb. Zaměřujeme se na pronájem kvalitní zahradní techniky. Specializujeme se na přívěsné vozíky, jejich půjčování, vozíky jsou pod stálou technickou kontrolou. Za kvalitu stavební techniky, kterou půjčujeme, ručíme. Firmám i soukromníkům nabízíme k pronájmu párty stany za solidní cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku