Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Becker Bohemia, s.r.o.Dýšina

Naše firma se stará o svoz. Naší specializací je odpadové hospodářství. Naše firma poskytuje kvalitní služby. Zabýváme se službami v odpadovém hospodářství. Zajišťujeme i úklid prostřednictvím strojního metení. Zaměřujeme se na služby v oblasti separovaného odpadu. Přijďte si k nám sjednat také kontejnerovou službu. Vývoz popelnic patří k naší specializaci.

Kontaktní údaje:

297
33002 Dýšina

 
Telefon: +420377461954, +420377461954
E-mail: becker-pl@top.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

D.O.O.S. TRADE, spol. s r.o.

Naše firma vám pomůže se svozem. Se službami od naší firmy budete maximálně spokojeni. Poskytneme vám služby nejen v oblasti čistění. Pomůžeme vám s výkupem. Poskytujeme služby také v oblasti dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radek Pechman

Zabýváme se odpadovým hospodářstvím. Naše firma zajišťuje dopravu. Na naše služby se můžete spolehnout. V oblasti výkupu se na nás můžete spolehnout. Naše firma vám poskytne kvalitní služby v oblasti čištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

POHL cz, a.s.

Naše firma poskytuje kvalitní technické služby. Specializujeme se také na dopravu. Neváhejte využít naše služby. Výkup který vám zaplatí vaše náklady. Využijte naše služby na čištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Šiman

Odpadové hospodářství je specializací naší firmy. Neváhejte využít naše služby. Vaši spokojenost s komunálními službami zajistí rychlý výkup. Naše firma zajišťuje dopravu. Využijte toho, že jsme specialisté na čistění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku