Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vlastimil Pelikán, dřevostavbyKřižanov

Provádíme různé druhy staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Mimo jiné nabízíme službu výroby. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby.

Kontaktní údaje:

Meziříčská 151
59451 Křižanov

 
E-mail: info@drevostavby-pelikan.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dřevostavby OK

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Také se specializujeme na výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wood System, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Zabýváme se poradenstvím, servisem a zpracováním rozpočtu. Zařídíme pro vás projektovou dokumentaci. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

René Rybenský, Dřevostavby

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku