Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Villa VoytaPraha

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Uspořádáme pro vás originální oslavu. V našem ubytování podáváme snídaně formou rautu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Máme pro vás další služby zahrnující též zapůjčení lodičky. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby.

Kontaktní údaje:

K Novému dvoru 124/54
14200 Praha

 
Telefon: +420241049401
E-mail: info@villavoyta.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TOP HOTEL Praha & Congress Centre

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL STEP

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem kongresovém sále si můžete uspořádat i větší formální akce. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Krásný salonek je také připraven pro naše hosty. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Monica

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku