Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AWM system s. r. o.Zlín-Malenovice

Naše bohatá nabídka elektrospotřebičů vás příjemně překvapí. Ochotně a rádi vám pomůžeme s vaším výběrem. Poskytujeme vám výběr zboží, které vás dovede k maximální spokojenosti. Při výběru elektroniky vám díky svým znalostem můžeme dobře poradit. Našim zákazníkům poskytujeme poradenství. Sortiment prodeje v našem obchodě je mezi zákazníky velmi vyhledávaný. Naše provozovna poskytující servis spotřební elektroniky je mezi zákazníky velmi vyhledávaná.

Kontaktní údaje:

Havlíčkova 373
76302 Zlín-Malenovice

 
Telefon: +420577102980, +420603231586, +420732105228

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EMOS trading a.s.

Naše firma se zabývá prodejem elektrospotřebičů. Poskytujeme prodej nejlepší spotřební elektroniky za výhodné ceny. V rámci poskytovaného servisu naši zaměstnanci důsledně dbají na rychlé vyřízení zakázek a kvalitu poskytovaných služeb. Montáž spotřební elektroniky provádíme výhradně vlastními pracovníky nebo pravidelně školenými externími specializovanými firmami. Prodáváme telefony různých značek. Nabízíme vám elektroniku, stačí si pouze vybrat, o který z produktů máte zájem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OKAY s.r.o.

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit v cenově dostupných relacích elektrospotřebiče a další sortiment. Představíme vám moderní sporáky různých značek. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i bílou techniku. Nabízíme širokou škálu mrazniček. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí. Poskytneme Vám odbornou pomoc ohledně počítačů. Neváhejte si pořídit naše telefony. Zaměřujeme se na prodej televizorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dpov, a.s.

V naší firmě nakoupíte kompletní sortiment elektrospotřebičů. Jsme společnost na prodej spotřební elektroniky, na jejíž serioznosti si zakládáme. Zaměřujeme se na rychlost při vyřizování každého vašeho požadavku a objednávky. Rychlá dostupnost spotřební elektroniky na našich pultech je důsledkem přímé distribuce zboží z výroby až k nám. Poskytujeme služby v oblasti revize spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MAVEX, spol. s r.o.

Náš profesionální personál je připraven vám poradit s výběrem elektrospotřebičů. Jsme velice seriózní firma zaměřená na prodej spotřební elektroniky. Zajišťujeme poradenství v oblasti elektroniky. Díky svým znalostem vám můžeme poradit ohledně elektroniky. V našem ráji spotřební elektroniky si pořídíte i telefony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku