Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost ŽelezniceŽeleznice

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání.

Kontaktní údaje:

Muzejní 177
50713 Železnice

 
Telefon: +420493532924

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Vítkovice v Krkonoších

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Tatobity - Farnosti římskokatolické církve

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. Umožňujeme společná církevní setkávání. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Pořádání duchovních setkání má u nás dlouholetou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Nová Ves nad Popelkou - Farnosti římskokatolické církve

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Studenec u Horek - Farnosti římskokatolické církve

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Naše bohoslužby zaujmou každého. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku