Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Eliška SločíkováBílá

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Můžete se připojit k wifi síti. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Kontaktní údaje:

169
73915 Bílá

 
Telefon: +420728151816
E-mail: slocikova.eliska@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chata Poma

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekreační středisko Skalka

Nabízíme kvalitní ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Užijte si večerní chvilky u grilu. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koliba Pod Horů

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Wifi připojení je samozřejmostí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel Radegast

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku