Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Eliška SločíkováBílá

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Můžete se připojit k wifi síti. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Kontaktní údaje:

169
73915 Bílá

 
Telefon: +420728151816
E-mail: slocikova.eliska@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kemp Sport

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pekárny - Rališka

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Nabízíme vám také možnost stravování. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekreační středisko Skalka

Nabízíme kvalitní ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Užijte si večerní chvilky u grilu. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská chata Soláňka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku